📅 W dniu dzisiejszym chcemy Wam zaprezentować BitClude Boost! 📈Podnosimy aż 4-krotnie prowizję za polecenie naszej giełdy! 😮 Zarabiaj 80% z prowizji BitClude od każdej transakcji Twojego poleconego!

Ok, ale co w zasadzie  polecam?

😍 W BitClude wiemy, że najważniejsze dla Ciebie jest to, abyś wiedział co polecasz. Pozwól zatem, że przedstawimy Ci siebie i nasz produkt, tak abyś nie miał wątpliwości dzieląc się swoim linkiem afiliacyjnym z rodziną i znajomymi❤️.

🚀 Najszybszy onboarding w Polsce! Rejestracja Twoich znajomych i rodziny w mniej niż pięć minut⏲️. Co to oznacza? Każdy Twój polecony założy konto, zweryfikuje adres email, numer telefonu oraz swoją tożsamość szybciej, niż zaparza poranną kawę☕!

⚡Błyskawiczne wpłaty w tym BLIK! Jak szybko można wpłacić gotówkę na giełdę kryptowalut? W BitClude udowadniamy, że można to robić na prawdę szybko! ⏳ Nie trać czasu podczas wzrostów, korzystaj z błyskawicznych wpłat w tym za pomocą BLIK!

📉📈 Intuicyjna platforma. To czym możemy się chwalić, to nie tylko szybkość procesów weryfikacji i wpłaty, ale również prostota platformy. Naszym celem było, aby każdy nowy Użytkownik czuł się u nas jak w domu🏠.

📈 Korzystne kursy i niskie spready. Niezależnie od tego, czy kupujesz bitcoin za kieszonkowe, czy inwestujesz duże kwoty długoterminowo, w BitClude dbamy, abyś kupował u nas po najlepszym kursie

🧰 Zaawansowane narzędzia tradingowe są ukryte w taki sposób, aby dać możliwość wygodnego tradingu doświadczonym traderom, a jednocześnie nie utrudniać handlu nowicjuszom😇.

⚖️ Licencja MIP od KNF. Jako pierwszy podmiot w Polsce uzyskaliśmy licencję, umożliwiającą nam prowadzenie rachunków płatniczych, które to są podstawą naszego funkcjonowania oraz Twoich depozytów. 🔒Co więcej, licencja od KNF nakłada na nas konieczność przestrzegania najwyższych standardów bezpieczeństwa, których próżno szukać u naszej konkurencji🥊.

💻 Doświadczony zespół, który tworzy rozwiązania w technologii blockchain od 2011 roku. Stworzenie giełdy było naszym celem, który od 2017 roku skrupulatnie realizujemy. ✔️Sprawdź sam, jak nam wychodzi!

👌Nie trać czasu swojego i swoich znajomych podczas wzrostów na rynku bitcoin📈! Załóż konto w BitClude już teraz!